LADY-forum

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » LADY-forum » "Интересное" положение » Токсикоз


Токсикоз

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Не очень приятные ассоциации вызывает этот термин, не так ли? У кого-то он был, у кого-то - нет. Сколько времени у каждой из Вас он был, как сильно выражался?

0

2

Продолжу тему беременности.... Если у мужчины плохая спермограмма, то зачатие ребенка может быть затруднительным. Я рекомендую мужчине перед ответственным делом, принять вот такую Ссылка таблетку Видалиста 60 мг (сертифицированный аналог Виагры).
Поверьте, тогда будет в два раза больше шансов забеременеть с первого раза.
Что думаете по этому поводу?
Желаю всем счастья, здоровья и много деток.

0

3

Вітаю, шановні форумчани! Моя дружина вагітна, і ми з нею дуже цікавимося різними курсами для вагітних, які б допомогли нам краще підготуватися до народження дитини. Хотілось б навчитися всьому, що необхідно для забезпечення комфорту і безпеки малюка, а також зрозуміти, як допомогти моїй дружині під час вагітності і родів. Якщо у вас є особистий досвід відвідування таких курсів або ви можете порекомендувати деякі навчальні центри, будь ласка, поділіться! Дякую!

0

4

Мапронеа написал(а):

Вітаю, шановні форумчани! Моя дружина вагітна, і ми з нею дуже цікавимося різними курсами для вагітних, які б допомогли нам краще підготуватися до народження дитини. Хотілось б навчитися всьому, що необхідно для забезпечення комфорту і безпеки малюка, а також зрозуміти, як допомогти моїй дружині під час вагітності і родів. Якщо у вас є особистий досвід відвідування таких курсів або ви можете порекомендувати деякі навчальні центри, будь ласка, поділіться! Дякую!

Ці курси для вагітних київ https://montessorischool.com.ua/ua/kurs … eremennyh/ виявилися не просто навчальними заняттями, а й місцем, де я відчула підтримку, розуміння та турботу. Я вдячна організаторам за створення такої гармонійної та позитивної атмосфери, де кожна майбутня мама може здобути знання, впевненість у собі та підтримку. З упевненістю можу рекомендувати ці курси всім вагітним жінкам у Києві.

0


Вы здесь » LADY-forum » "Интересное" положение » Токсикоз